Polecamy bloga www.trening-pilkarski.pl – dla naszych czytelników specjalny rabat

Polecamy bloga www.trening-pilkarski.pl – dla naszych czytelników specjalny rabat

Jeśli jesteś piłkarzem, trenerem, rodzicem, zarządzasz klubem piłkarskim lub po prostu kochasz piłkę nożną, to zachęcamy Cię do zapoznania się z nowatorskim projektem dotyczącym treningu piłkarskiego. Mowa o blogu www.trening-pilkarski.pl. Nadrzędnym celem tego projektu jest edukacja, poprzez inspirowanie, doradzanie oraz motywowanie do ciężkiej pracy nad nieustannym rozwojem umiejętności piłkarskich. Blog jest wyrazem subiektywnego spojrzenia jego autorów na trening piłkarski i wszystko, co jest z nim związane. Autorzy bloga przekonują, że w procesie treningowym każdy detal ma ogromne znaczenie, a sam trening piłkarski trwa 24 godziny na dobę. Takie podejście do footballu prezentuje właśnie strona www.trening-pilkarski.pl

Jak wspomnieliśmy na wstępie, według autorów bloga, wszystko ma znaczenie, dlatego też na ich stronie oprócz dużej dawki ciekawostek i nowości dotyczących indywidualnego treningu piłkarskiego znajdziecie również informacje na temat aspektów pośrednio dotyczących treningu tj. odpowiedniej motywacji, nastawienia do treningu, rozumienia zasad tego treningu dostosowanego do wieku zawodników, odpowiedniego odżywiania i nawadniania oraz wiele, wiele więcej.

Trenerzy tworzący bloga tak przedstawiają swoją wizję działania: „Na blogu chcemy dzielić się swoimi spostrzeżeniami, zdobytą wiedzą, ale też doświadczeniem wyniesionym z dotychczasowego kontaktu z treningiem piłkarskim. Naszą ideą jest dzielić się własną pasją do footballu i zmieniać postrzeganie treningu piłkarskiego na pełniejsze, bardziej kompleksowe. Liczymy, że podzielicie naszą wizję i pasję w celu codziennego podnoszenia poziomu tego sportu lub po prostu lepszego i zdrowszego rozwoju społeczeństwa”.

Wraz z rozwojem całego projektu poszerza się również oferta sklepu internetowego oraz zakres produktów przydatnych każdemu zawodnikowi, trenerowi, a także rodzicom młodych zawodników. Pierwszym z produktów, który pojawił się w sklepie internetowym to Poradnik Piłkarza.

Poradnik Piłkarza to kompleksowe źródło wiedzy na temat procesu treningowego oraz około treningowego w piłce nożnej. Do dyspozycji zawodnik otrzymuje 12 rozdziałów, z których każdy porusza konkretny aspekt treningu zawodnika piłki nożnej. Poszerzając swoją wiedzę w tym zakresie, jednocześnie zwiększasz więc swoje umiejętności i stajesz się lepszym piłkarzem.

Książka przeznaczona jest dla każdego zawodnika, który chce poszerzać swoją wiedzę na temat sportu tak złożonego, jakim jest piłka nożna. W szczególności jest to bardzo wartościowa pozycja dla zawodników młodzieżowych, którzy muszą skoncentrować nieco więcej uwagi na optymalnym przygotowaniu fizycznym do gry.

W sklepie internetowym dostępne są również inne produkty drukowane dedykowane trenerom piłki nożnej.

Z myślą o wszystkich trenerach piłki nożnej autorzy bloga stworzyli Zeszyt Trenera. Moduły zawarte w Zeszycie mają na celu ułatwić codzienną pracę z zespołem. Produkt został tak opracowany, aby zawierał wszystkie niezbędne elementy przydatne w codziennej pracy trenerskiej. Zeszyt Trenera został solidnie wykonany oraz posiada twardą podkładkę, aby ułatwić wygodne zapisywanie nawet podczas treningu. Ponadto, wierzch Zeszytu posiada folię ochronną, która chroni go przed trudnymi warunkami atmosferycznymi.

Dziennik Piłkarza to z pewnością produkt przeznaczony dla osób, które chcą zadbać o swój rozwój piłkarski. Aby osiągnąć poziom profesjonalnego zawodnika potrzeba bowiem czegoś więcej niż samo uczęszczanie na treningi. Potrzeba osobistego zaangażowania ze strony zawodnika i pracy indywidualnej nad samym sobą. Dziennik Piłkarza to narzędzie, które pozwoli zawodnikowi monitorować jego postępy, analizować treningi, a także podpowie, gdzie są jego silne oraz gdzie słabe strony, nad którymi warto popracować.

W ofercie bloga znajdziecie również produkty do ściągnięcia w formie PDF. Są to różnego rodzaju programy oraz plany treningowe z zakresu przygotowania fizycznego. Najbardziej kompleksowy z nich to Program Przygotowania Fizycznego w okresie przygotowawczym. Jest to kompleksowy Program przygotowania fizycznego obejmujący swym zakresem Program Treningu Siłowego oraz Program Treningu Biegowego. Zarówno jeden jak i drugi program przygotowany został specjalnie pod 6 tygodniowy okres przygotowawczy do sezonu. Dwie sesje treningu siłowego w tygodniu oraz jedna sesja biegowa pozwolą zawodnikowi w sposób profesjonalny przygotować się do nadchodzącego sezonu, niezależnie od klasy rozgrywkowej, w której występuje.

Dodatkowa oferta bloga to Plany Treningowe Core Stability oraz Szybkość i Dynamika. Które również są dostępne w formie PDF, które możesz bardzo łatwo pobrać z ich sklepu internetowego i mieć zawsze przy sobie podczas treningu.

Plan treningowy Core Stability może być stosowany przez zawodnika przez cały rok, niezależnie od momentu, w którym znajduje się sezon. Jego celem jest stabilizacja mięśni głębokich, zwłaszcza mięśni tułowia, oraz prewencja przed kontuzjami i urazami.

Szybkość oraz dynamika to kluczowe czynniki sukcesu w piłce nożnej. Dlatego też nie możecie zaniedbywać tego rodzaju treningu. Przygotowany przez autorów bloga trening-pilkarski.pl plan treningowy Szybkość i Dynamika może być stosowany przez cały rok, a zwłaszcza w trakcie sezonu, kiedy potrzebujecie podtrzymywać waszą formę.

Dla naszych czytelników mamy przygotowany specjalny rabat -10%, wystarczy w koszyku na stronie www.trening-pilkarski.pl wpisać kod: konspekty10

Newsletter

Bądź na bieżąco z nowościami, promocjami i najważniejszymi wydarzeniami.

Zapisz się do newslettera

Zobacz również

Widzałeś już książkę?

Powrót do góry