Autorzy

KRÓTKO O NAS

Konspekty Piłka Nożna to młody team składający się z dwóch trenerów, którzy swoją pasję i jednocześnie ścieżkę zawodową przekuli w pomysł na biznes. Na swoim koncie mają już kilka znakomitych publikacji, które zostały dostrzeżone przez trenerów dziecięcej piłki nożnej z całej Polski, mogą pochwalić się także współpracą z gigantem jakim jest Asystent Trenera.

Oprócz drukowanych książek z merytorycznie opracowanymi konspektami oraz ich elektronicznych wersji, marka wypuściła także darmowe aplikacje, które służą usprawnieniu pracy trenerskiej. Wśród nich znajdziemy: generator bloczków trenerskich z możliwością dodania swojego logo, tablicę taktyczną do szybkiego zaprezentowania schematu rozegrania piłki, dzienniczek z listą obecności, składki online.

Na szczególną uwagę zasługuje także prowadzony przez nich blog, na którym znajdziecie wiele ciekawych tekstów branżowych, próbki konspektów, darmowe materiały do pobrania oraz bezpłatne ćwiczenia do wydruku. Jeżeli jesteś trenerem dziecięcej piłki nożnej to absolutnie powinieneś znać i śledzić markę Konspekty Piłka Nożna, bowiem odpowiada ona na aktualne potrzeby trenerskie, tworzy innowacyjne aplikacje i wspiera trenerów merytoryczną wiedzą, często nieodpłatnie.

Powrót do góry