Moduł Prywatne Konspekty – zarządzanie własną bazą materiałów

Moduł Prywatne Konspekty – zarządzanie własną bazą materiałów

Nowy moduł znajduje się w kostce TWOJA BAZA

Po wejściu widzimy podział na Twoje konspekty, ćwiczenia oraz odpowiednio do każdego działu własne kategorie, aby w łatwy sposób móc zarządzać i filtrować konspekty na liście z danej kategorii.

Twoje konspekty to miejsce, w którym mamy cały wzór konspektu zgodny z AMO, w którym mamy możliwość uzupełnienia wszystkich wymaganych danych takich jak:
– temat,
– trener, asystent,
– mikrocykl,
– kategoria (o ile jest stworzona)
– cel,
– punkty coachingowe,
– technika / działania indywidualne,
– działania grupowe, zespłowe,
– motoryka,
– wiedza,
– nr zajęć,
– mezocykl,
– data i godzina,
– miejsce,
– kategoria wiekowa,
– czas zajęć,
– liczba zawodników,
– wykorzystywany sprzęt.


Podział na części konspektu, w których można dodawać dowolną ilość ćwiczeń oraz grafik wzbogaconych o tytuł, opis, modyfikacje i czas trwania.
CZĘŚĆ WSTĘPNA I


CZĘŚĆ WSTĘPNA II

CZĘŚĆ GŁÓWNA I


CZĘŚĆ GŁÓWNA II


CZĘŚĆ KOŃCOWA


Notatki do całego konspektu.

Konspekt można zapisać w swojej prywatnej bazie lub wydrukować (zapisać do PDF). Poprzez ustawienia skali w opcjach wydruku można zwiększać lub zmniejszać przestrzeń konspekty na własne potrzeby.


Mamy możliwość do każdego ćwiczenia w części dodać własną grafikę z komputera (środkowa ikonka), całe ćwiczenie z kupionej książki / aplikacji (lewa ikonka) lub wgrać wcześniej przygotowane ćwiczenie (prawa ikonka)


Widok dodawania ćwiczenia z kupionych publikacji. W przypadku braku publikacji będą się wyświetlały ćwiczenia z wersji demo wszystkich dostępnych w sklepie publikacji.

W aplikacji po wejściu w ustawienia mamy możliwość przygotowania startowych danych do szybszego budowania tworzenia konspektów. Chodzi o informacje, które się często powtarzają na konspektach.


Każdy konspekt można dowolnie modyfikować pod wydruk zaznaczając lub odznaczając pokazywanie tych elementów.


Tak prezentuje się widok prywatnego ćwiczenia, który budową i strukturą jest bardzo podobny do konspektu. Jego głównym zadaniem jest przygotowywanie powtarzających się ćwiczeń do łatwego i szybkiego wprowadzania ich do konspektu.

Newsletter

Bądź na bieżąco z nowościami, promocjami i najważniejszymi wydarzeniami.

Zapisz się do newslettera

Zobacz również

Widzałeś już książkę?

Powrót do góry