Ćwiczenie: GRA 2 X 1 Z PRZEJŚCIEM DO 3 X 3 – Finalizacja w Małych Grach – Pozytywny Coaching

Ćwiczenie: GRA 2 X 1 Z PRZEJŚCIEM DO 3 X 3 – Finalizacja w Małych Grach – Pozytywny Coaching

Nowa aplikacja, w której znajduje się zbiór 25 gier opracowanych przez naszego partnera Pozytywny Coaching

Przykładowe ćwiczenie

Organizacja gry jak na grafikach. Zawodnicy ustawieni na dwóch przylegających polach gry. Pierwsza część ćwiczenia to gra 2v1 (prawa strona górnej grafiki). Zadaniem czerwonych jest finalizacja do dużej bramki, której broni pomarańczowy bramkarz. Po zakończonej akcji (gol, piłka poza boiskiem) rozpoczyna się druga część ćwiczenia, czyli gra 3v3 w drugim polu gry. W momencie zakończonej gry 2v1, bramkarz żółty wprowadza piłkę do jednego z białych zawodników, którzy chwilowo mają przewagę 2v1. Jednak wracający zawodnicy z pierwszego pola gry stworzą sytuację 3v3, w której oba zespoły będą rywalizować z możliwością finalizacji na duże bramki.

TRENERZE PAMIĘTAJ: Warto uwzględnić zadanie dla obrońcy podczas pierwszej części ćwiczenia, czyli gry 2v1. W przypadku odbioru piłki może on zagrać ją do jednego z partnerów ustawionych w drugim polu gry i automatycznie rozpocząć drugą część ćwiczenia czyli grę 3v3. Nie ma potrzeb wprowadzania kolejnej piłki przez bramkarza.

Dokładny opis przebiegu ćwiczenia jest przedstawiony w całości na stronie demonstracyjnej aplikacji Finalizacja w Małych Grach

📣 Poniżej link do darmowego ćwiczenia 📣
Zobacz ćwiczenie
Poniżej link do pełnej wersji aplikacji ze wszystkimi ćwiczenia Małe Gry Only Futbol
Zobacz ćwiczenie

Newsletter

Bądź na bieżąco z nowościami, promocjami i najważniejszymi wydarzeniami.

Zapisz się do newslettera

Zobacz również

Widzałeś już książkę?

Powrót do góry